KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908281
nr 1490 8281
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 38x26 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:36:26
17/9 16:42:28